Inlingua - Malta

50 seneyi aşkın tecrübesiyle Inlingua Malta ile dil engelini aşın!

Malta Inlingua Hakkında

Malta, İngiliz kültürü ve Akdeniz cazibesiyle harmanlanmış eğlence dolu bir destinasyondur.

Inlingua Malta, Malta'nın en hareketli turistik merkezi olan Sliema'da yer almaktadır!

Malta’nın en merkezi turistik noktalarına ve ilgi çekici destinasyonlarına bağlı harika bir konumda İngilizce öğrenmeye ne dersiniz?

Inlingua, 20 adet yüksek teknolojiyle donatılmış aydınlık ve konforlu sınıf, ücretsiz bilgisayar ve Wi-Fi erişimli öğrenci dinlenme salonu ve bireysel çalışma odalarıyla öğrenim deneyiminizi en verimli hale getirmeyi hedefliyor.

Okulun sunduğu olanaklar:

-20 adet akıllı interaktif tahtalı sınıf

-Öğrenci dinlenme alanı

-Kütüphane

-Ücretsiz internet erişimi

-ISO kalite sertifikası

-Feltom Onayı

-Onaylı Cambridge Merkezi

Neden inlingua Malta’yı seçmelisiniz?

Etkili yabancı dil eğitiminde 50 yılı aşkın deneyimi ile inlingua, dünya çapında 37 ülkede 300 dil okuluyla özel sektöre ait en büyük dil okulu zinciridir.

Tecrübe

1980 yılında kurulan ve Malta adasının ilk dil okulu olma onurunu yaşayan inlingua Malta, 40 senelik tecrübesini de arkasına alarak adadaki dil okulu endüstrisinde trend belirleyen bir okuldur.

Cambridge CELTA veya DELTA onaylı deneyimli öğretmenlerin farklı kültürel birikimleri ile yalnızca dil öğrenimi veya dilbilim ile sınırlı olmayan geniş bir bilgi havuzu sunmaktadır. Eğitmenler aynı zamanda deneyimlerinden yola çıkarak her öğrencinin farklı dil ihtiyaçlarını belirler ve her öğrenciye hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak özel bir yaklaşım sunar.

Nicelik değil nitelik

Inlingu, kalite ve fiyattan ödün vermeden öğretim standartlarında en yükseği hedefleyerek kişiselleştirilmiş bir hizmet sunuyor. Malta, FELTOM ve ISO: 29990 / ISO9001 tarafından akredite edilmiştir; kurslar genel organizasyon, işleyiş ve eğitim alanında yüksek standartta kabul edilmektedir. Profesyonel ve kapsayıcı bir ortamda yüksek standartlarda eğitim verme konusunda uluslararası bir üne sahiptir.

İnlingua Eğitim Metodu öğrenim başarısına katkıda bulunan temel unsurlardan biridir ve bu metodun gelişimi 10 yıllara dayanmaktadır. Dil eğitiminde değişen dünyanın ihtiyaçlarını karşılamak ve her öğrenciye verimli bir eğitim ortamı sunmak için sürekli olarak gelişmeyi ve interaktif yollar bulmayı görev edinir. Bu eğitim metodunun bileşenleri şunlardır:

  • Önce İletişim
  • İnlingua Eğitim Materyalleri
  • Anadili Konuşma Eğitimi

Dünya Geneli Devamlı Öğrenim

Aynı ders kitabını kullanarak, çevrimiçi olarak veya bölgenizdeki başka bir merkezde dil öğrenmeye devam edin! My.inlingua.com ile olasılıklar sonsuzdur. Esnek bir program arayan öğrenciler çevrimiçi kurs çalışmaları, yüz yüze sanal ders seçeneği ile sürekli öğrenimin tadını çıkarabilir.

Lokasyon

Okul kafeler, restoranlar ve alışveriş merkezlerine yakın, Sliema'nın turistik bölgesinde birinci sınıf bir konumdadır. Sosyalleşmek için ideal eğlence noktalarına bir adım uzaklıktasınız. Malta'nın sunduğu tüm turistik ziyaretler için mükemmel bir başlangıç ​​noktasında olacaksınız.

Başkent Valletta, limandan 7 dakikalık bir feribot yolculuğu mesafesindedir. Kolay ulaşım imkânları Malta’nın ikonik merkezlerine en kısa sürede varmanızı sağlar.

Yazılı Materyaller

inlingua Ders Kitapları derslere destek olması amacıyla tasarlanmıştır.

Tüm materyaller öğrencinin seviyesi, tercihleri, dil yapısı, kelime bilgisine uyum sağlayacak şekilde geliştirilmiştir.

Çevrimiçi Test

İnlingua tüm öğrencilerine ücretsiz çevrimiçi seviye belirleme testi sunar.

Testi istediğiniz herhangi bir zamanda yapabilirsiniz. Dilerseniz sonuçlarınızın doğrudan merkeze gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Sesli Kitap

Her ders kitabının sesli kayıtlarına ve diğer tüm kaynaklara İnglingua’nın internet sitesinden erişebilirsiniz.. Bu kaynaklar ders oturumlarındaki egzersizler ve özel uygulamaları da içerir.

Çevrimiçi Ders

Çevrimiçi sınıflar öğrencilerin istediği zamanda, istediği yerde öğrenim görmesine imkân sağlar. İyi bir internet bağlantınız, sesli ve görüntülü konuşma donanımlarına sahip bir bilgisayarınız olduğu sürece öğretmenlerin sizin için hazırladığı içeriğe çevrimiçi ortamda erişebilirsiniz.

İnlingua Çevrimiçi Eğitim

iOL sınıf dışında eğitimine devam etmek isteyen öğrenciler için özelleştirilmiş seçeneklerle bireysel ihtiyaçları karşılayacak bir sınıf deneyimi sağlar.

Karma Eğitim

Karma eğitim her iki ortamın en iyisi: sınıf içi ve çevrimiçi eğitim. Esnek bir eğitim programı isteyen adaylar için en verimli öğrenim biçimidir.

Hem çevrimiçi hem de sınıf ortamında öğrenci için maksimum verimi almayı hedefler.

İnlingua Malta Eğitim Programları

inlingua, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tüm CEFR seviyelerinde programlar sunmaktadır:

Genel İngilizce

Günlük İngilizce iletişim becerilerini geliştirmek isteyen yetişkinler için uygundur.

Mesleki İngilizce

Mesleki amaçlarla hızlı ve verimli bir öğrenim deneyimi isteyenler için uygundur.

Çocuk ve Genç Programları

5 yaşından itibaren öğrenciler bu programdan faydalanabilir.

Sınav Hazırlık Programları

IELTS veya Cambridge PET, FCE veya CAE gibi uluslararası yeterliliklere ihtiyaç duyanlar için uygundur.

İnlingua Çevrimiçi Programı

Tüm kurs türleri için mevcut olan bu programda öğrenciler öğrenmelerini çevrimiçi kurslar ve yüz yüze derslerle tamamlayabilir.

İnlingua’da Konaklama

Aile Yanı Konaklama

Bu tür bir konaklamayı seçerseniz, sıcak bir aile ortamında Malta’nın gelenek ve göreneklerini öğrenirken İngilizcenizi hızla geliştirme imkânı bulacaksınız. İnlingua ekibi tüm ev sahibi aileleri öğrencilerinin güvenlik ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre seçer, ekinimiz tüm ev sahibi ailelerle sürekli iletişim halindedir. Genç öğrenciler için güvenli bir seçenek olan aile yanı konaklamada Yarım veya Tam Pansiyon seçeneklerinden birini seçerek tek kişilik veya ortak kullanımlı bir odada konaklamayı tercih edebilirsiniz. Tek kişilik banyo isteyen öğrencilerimiz için aynı zamanda rezervasyon seçeneği de bulunmaktadır.

Öğrenci Apartmanları

Bütçe dostu öğrenci konaklama yeri olarak kabul edilen bu rezidans,  kentin hareketli merkezinde yer alan ve okula otobüsle 20 dakika uzaklıktaki St. Julian’s bölgesinde bulunmaktadır. Tüm odalarında ücretsiz Wifi olan, geniş bir avluyla öğrencilere sosyalleşme ve manzaranın tadını çıkarma imkanı sağlayan bu rezidans mutfaklı dairelerden oluşmaktadır. Tüm dairelerde iki yataklı oda bulunmaktadır. Dairelerde tavan vantilatörleri, özel banyo, salon alanı ve temel yemek pişirme malzemeleri, su ısıtıcısı içeren mini bir mutfak ve buzdolabı bulunmaktadır. Haftalık temizlik ve çarşaf değişimi sağlanmaktadır.

JL Öğrenci Evleri

Bu konaklama seçeneği de öğrencilere ihtiyaç duydukları tüm modern olanaklara sahip mutfaklı dairelerde rahat bir konaklama imkânı sunar. Bu tesisler, inlingua Malta’ya 10 ila 20 dakika uzaklıkta mükemmel bir konuma sahiptir. Tek veya iki yataklı odalarda ortak yaşamın tadını çıkarmak isteyen öğrenciler için idealdir. Konaklamada ortak mutfak, açık alan, çamaşır yıkama olanakları ve klima bulunmaktadır. Özel 1 yatak odalı veya 2 yatak odalı daire rezervasyonu yapmak birlikte seyahat eden öğrenciler ve aileler için ideal bir seçimdir.

Otel Konaklaması

İnglingua Malta’ya yakın lokasyonda bulunan bütçe dostu otellerden 5 yıldızlı misafir evlerine kadar birçok seçeneğiniz var.

The Palace Otel (Yatak ve Kahvalti seçeneğiyle gecelik €208’dan başlayan fiyatlarla)

Sliema’nın merkezinde konumlanmış 5 yıldızlı bir otel olan The Palace Otel, yüksek misafir memnuniyeti, herkes tarafından sevilen renkli mutfağı ve profesyonel hizmetiyle şehrin en merkezi yerinde lüks bir konaklama deneyimi sunuyor.

Otel 1926 ( Gecelik €58’dan başlayan fiyatlarla)

Inlingua Malta'ya çok yakın bir konumda bulunan, denize sadece 200 metre uzaklıkta bulunan lüks ve konforun mükemmel birleşimi olan Otel 1926, sade ve mütevazı hizmetiyle misafirlerine Malta’nın misafirperverlik kültürünü gösteriyor. Yalnız gezginler veya aileler için mükemmel bir seçim!

Corner Butik Hostel (Gecelik €20’dan başlayan fiyatlarla)

Sliema Plajı ve Kordonu'na sadece 200 metre uzaklıktaki bu hostel, yenilenmiş tarihi bir Malta konağıdır.Ortak mutfak imkanı sağlayan bu misafirhane her biri kendi ebeveyn banyosuna sahip 4 yataklı odalara sahiptir. Gezginler ve gençler için harika bir seçim!

Sosyal Aktivite Programı

inlingua Malta, öğrencilere sadece sınıfta İngilizce pratiği yapma imkânı değil, aynı zamanda eğlenceli deneyimler edinerek ve sosyalleşerek İngilizce öğrenme imkânı sunar. Malta'ya seyahat eden İngilizce öğrenenler için etkinlikler belirlenir ve buluşma noktalarını, etkinli süresini, fiyatını ve fiyata neler dâhil olduğunu gösteren haftalık bir program belirlenir. Heyecan verici bu etkinlik programları aileler ve yetişkin öğrenciler için herkese uygun seçenekler sunar ve doğrudan okul resepsiyonunda önceden rezervasyon imkânı sağlar.

Öğrenciler ayrıca, inlingua öğrenci kartlarını farklı satış noktalarında göstererek çeşitli mağazalarda ve spor salonlarındaki indirimlerden ve inglingua plaj kulübüne ücretsiz girişten yararlanırlar.

Havalimanı Transferi

İnlingua Malta öğrencilerine havalimanı transfer hizmeti de sunar. Seçili şoför sizinle havalimanında buluşur ve önceden belirlenen konaklama adresinize ulaşımınızı sağlar. Aynı zamanda dönüşte de sizi havalimanına bırakır. inlingua rezervasyon ekibi, transferiniz için sizin adınıza bir Transfer Kuponu oluşturacaktır.

Okulun tanıtım videosu için image.png

 

Dil Okulları