The Language Gallery Hannover

Almanca başlangıç seviyesinde misiniz? Ya da hâlihazırda bir temele sahip misiniz? TLG kampüsündeki her seviyeye uygun size Almancayı anlama ve kendinizi akıcı bir şekilde ifade etme imkânı sunarak hem akademik hem profesyonel alanda yepyeni kapılar açıyoruz.

The Language Gallery ailesi olarak size Londra, Manchester, Birmingham, Hannover, Berlin ve Toronto’daki okullarımızla dünya çapında bir eğitim ağına dahil olma imkanı sunuyor ve barındırdığımız kültür çeşitliliği ile öğrenme sürecinizi desteklemekten gurur duyuyoruz. Ekibimiz eğitim sürecinizde pozitif diyaloglar geliştirmeniz ve Almancayı 2. ana dil olarak benimsemeniz adına size en iyi deneyimi sunmaya odaklanıyor. Hangi TLG kursunu seçerseniz seçin, samimi ve donanımlı ekip üyelerimizin yanısıra güvenilir ortaklıklarımız ve akreditasyonlarımız ile birlikte size kaliteli bir eğitimi garanti ediyoruz.

TGL Hannover’de dersler GISMA Bussiness School partnerliğinde öğrencilere sunulmaktadır. Hannover Avrupa’nın tam kalbinde yer almaktadır. Hannover’den Berlin’e ulaşım sadece birkaç saat almakta, havalimanından da Paris, Roma, Londra gibi şehirlere de her gün rahatlıkla bulunabilen uçak seferleriyle ulaşım çok kolaydır.

TGL Hannover ana tren istasyonuna sadece birkaç dakika uzaklıktadır ve okulun hemen önünde tramvay durağı da bulunmaktadır. Okul ayrıca alışveriş merkezleri, restoranlar, tiyatrolar, barlar, parklar ve birçok spor ve kültürel etkinliklerin düzenlendiği popüler yerlere yürüme mesafesindedir.

Kurslar
TGL Hannover’de Genel Almanca, İş Almancası, TestDaF ve bire bir Almanca kursları alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.


Konaklama
TGL Hannover öğrencileri kendi evlerinde gibi hissetmeleri için küçük aile otellerinden lüks otel zincirlerine ve paylaşımlı dairelere kadar tek/çift kişilik ve en suite oda seçenekleriyle her bütçeye ve isteğe uygun birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. Tüm konaklama seçenekleri oldukça merkezi konumda yer almaktadır ve kampüse ulaşım kolayca sağlanabilmektedir.


TGL Hannover kampüsünde tam donanımlı bilgisayar odası, ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır. Öğrenciler lobide ders dışı zamanlarda hem rahatlayıp hem de sosyalleşebilme imkanı bulmaktadırlar.

Dil Okulları