The Language Gallery Birmingham

TLG Birmingham kampüsü Birleşik Krallık’ın en büyük ikinci şehri olan Birmingham’ın en hareketli merkezlerinden birinde bulunmaktadır. Konumu şehrin her yerinden kolaylıkla ulaşılabilecek şekildedir. The Bullring ve Pavilion alışveriş merkezleri, Birmingham New Street İstasyonu ve Birmingham Royal Balesi okula yürüme mesafesindedir. Okulun yakınlarında sınıf arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz birçok kafe ve restoran bulunmaktadır.

PROGRAMLAR
Birmingham Kampüsü size İngilizce konuşulan bir çevrede birçok program seçeneği sunmaktadır. Birmingham Kampüsünde; Genel İngilizce dersleri, Konuşma ve Telaffuz dersleri, Birebir Özel dersler ve İsteğe göre tasarlanan birebir veya grup dersleri verilmektedir. Okulda temel İngilizce derslerinin dışında IELTS sınavına hazırlık dersleri verilmektedir.

KONAKLAMA
Öğrencilerin bütçelerine ve isteklerine göre kahvaltı dahil veya yarım pansiyon aile yanı konaklama seçeneği sunulmaktadır.

SOSYAL PROGRAMLAR
Okulun sunduğu sosyal programlar yurtdışında dil eğitimi gören öğrenciler için idealdir. Öğrenciler şehirdeki müze, galeri, tiyatro ve spor aktivitelerine düzenlenen gezilerle kolayca sosyalleşebilir ve birçok arkadaş edinebilirler. Öğrenciler aynı zamanda fiyatları 15 ile 50 Pound arasında değişen okul tarafından düzenlenen şehir dışı veya farklı bölgelere yapılan gezilere katılabilirler.

Dil Okulları