BROWNS English Language School Brisbane

2012 yılında Avusturalya’nın en iyi dil okulu seçilen Browns , öğrencilerinden Yüzde 98.1 oranla memnuniyet alan ve öğrenci bağımlılığı çok yüksek bir dil okuludur. En iyi eğitimi verebilmek için bünyesinde 51 profesyonel İngiliz dil bilimcisi barındıran Browns;31 farklı vizyon üzerinden eğitim vermektedir.

Browns dünyaca tanınmış Brisbane ve Gold Coast şehirlerinde 2 kampüse sahiptir.Brisbane kampüsü; yılın her zamanı sıcak olan , ulaşımı çok rahat olan Avusturalya’nın gerçek kültürünü öğrenebileceğiniz ve insanların sıcak yaklaşımından dolayı şaşkına döneceğiniz Avusturalya’nın Brisbane şehrine kurulmuştur.. Brisbane kampüsü şehrin en popüler alışveriş merkezlerine ve restorantlarına çok yakındır. İkinci Kampüsü olan Gold Coast ise en ünlü sörf sahillerinin, çok geniş ormanların, devasa alışveriş merkezlerinin ve inanılmaz bir gece hayatının bulunduğu Gold Coast sahil şehrine kurulmuştur. Gold Coast kampüsü şehrin merkezindedir ve kafelere , sahile , alışveriş merkezlerine çok yakındır.

Brisbane City

Brisbane şehri Queensland(Avustralya’nın en büyük ikinci bölgesel yönetimi) eyaletinin başkentidir.Buna ek olarak Avustralya’nın en kalabalık 3. Şehri , Coğrafi bakımdan 6 başkentin en büyüğü, dünya üzerinde ise 3. Sıradadır.

Brisbane yüksek eğitim kalitesiyle dünya standartlarını aşmış bir şehirdir ve özellikle yaşam giderlerini , harcamaları diğer gelişmiş ülkelerle karşılaştırıldığında ücretlerin çok daha aşağıda olduğunu görebilirsiniz. Brisbane şehri uluslararası öğrencilerin kendini evinde gibi hissetmeleri için Havaalanında karşılama, yine uluslararası öğrencilerin yeni yaşantılarına kolay alışabilmeleri için hoş geldin festivalleri ve Brisbane Belediye başkanının özellikle kendi düzenlediği uluslararası dostluk serenomisine katılma hakkı gibi birçok avantaj sunmaktadır.

Muhteşem bir havanın hüküm sürdüğü şehirde dünyanın en doğal insanlarıyla muhteşem dostluklar kurarak bu şehre aşık olacaksınız.

Brisbane Şehrinde Yaşam

Brisbane dünyanın en arkadaş canlısı, en yaşanılabilir ve en çok kültürün bulunduğu şehirlerden biridir. Brisbane’ı keşfetmeye başlamadan önce kendinizi evinizde gibi ve hazır şekilde hissetmeniz çok önemlidir.

‘’Bugun güzel, yarın daha güzel’’. Bu sözler Günışığı kenti Queensland ‘i tanımlamakta en çok kullanılan sözlerdir ve şehrin sloganıdır.  

Dünyanın en iyi 50 öğrenci şehri arasında bulunan Brisbane’ ı keşfetmek için daha ne bekliyorsunuz?

Konaklama

Yerleştireleceğiniz evlerden okula uzaklık ortalama 8 dakikadır. İster bir ailenin yanına yerleşebilir, isterseniz öğrenci dairelerinde kalabilirsiniz. Şehrinize adımınızı atmanızla birlikte karşılanacaksınız ve tercih ettiğiniz konaklamaya göre yerleştirileceksiniz. Okul dışında yaşayabileceğiniz herhangi bir problemle ilgili 24 saat açık olan telefonları arayabilirsiniz.

Evde aile yanı konaklama

  • Ortak banyo
  • Kullanılan kadar internet ödemesi yapılması gerekebilir.
  • Aile başına en fazla 3 öğrenci (Öğrenciler farklı milletlerden olacak)

Öğrenci dairelerinde konaklama

  • 2  yatak odası
  • 2 modern banyo
  • Yüksek kaliteli cihazlar ile tam donanımlı mutfak
  • Rahat mobilyalar ve TV
  • Tüm odalarda ücretsiz kablosuz internet erişimi
Dil Okulları