TALK International Fort Lauderdale

TALK International Kampüs Merkezleri, dünyanın dört bir yanından öğrencileri bir araya getirerek onlara, sıcak ve destekleyici bir ortamda İngilizce öğrenme ve Amerikan kültürünü tanıma fırsatını sunmaktadır. 

Öğrencilerin TALK International programlarını akıcı bir dil ve özgüven ile bitirmelerine şaşırmamak gerekir.

TALK International Üniversite Kampüs Merkezlerini İngilizce öğrenmede mükemmel kılan nedir ?

 • Fort Lauderdale, Boston ve San Francisco’da harika konumdaki halka açık Kampüs Merkezlerinde, Kütüphaneler, spor kompleksleri ve medya merkezleri gibi kampüs tesislerine serbest erişim,
 • Notre Dame de Namur University ve Regis College’de, öğrencilere bir Amerikan üniversitesi deneyimi sunan kampüs-içi eğitim,
 • Üst düzey bir öğrenme ortamı ile yüksek vasıflı eğitmenler, kaliteli öğretme metotları ve materyalleri garanti eden, ACCET akreditasyonu,
 • 16 hafta ve daha fazla sürede derslere katılan öğrencilere ücretsiz sunulan Üniversiteye Yerleştirme hizmeti,
 • Genel ve Akademik İngilizce dahil olmak üzere, sınava hazırlık ve sertifika programları sunan kapsamlı kurslar,
 • TALK International Dil Okulunun, ACCET (sürekli Öğretim ve Eğitim akreditasyon Kurulu) tarafından akredite edilmiş olması
 • TALK International Dil Okulunun, ABD Federal Yasası uyarınca göçmen olmayan yabancı öğrenci almaya yetkilendirilmiş olması.

Akademik Mükemmellik

TALK International’daki öğretim metodolojisi, dil kazanmanın iletişimsel ve bütünsel modellerini temel alır. Çağdaş, gerçek yaşam ile ilişkilendirebileceğiniz deneyimler çizen temel ders kitapları kullanır; tartışmalara aktif katılım, rol oynama ve ikili veya grup çalışmaları ile bilgileri pekiştirilir. En üst düzey eğitim almış ve kendini bu işe adamış, dünyanın en iyi öğretmenlerinden eğitim alırsınız.

TALK International size şunları sağlar

 • En iyi şekilde ilerlemenizi sağlayacak ideal miktarda sınıf içi ve ev ödevi
 • Öğrenme deneyimizi güçlendirecek interaktif sınıf teknolojisi
 • Sürekli ilginizi çekecek heyecan verici ve uygun konular
 • Sınıfta kendinizi zorlamanızı sağlayacak uygun ders düzeyleri
 • Bireysel ilgi ve 10-12 kişilik sınıflar ( en fazla 15 kişi ) ile ilerleyişinizi destekleyecek besleyici bir çevrenin sağlanması
 • Ders dışı dil etkinlikleri ve ödevleri.

Sınama Ve Belgeleme Süreci Aşağıdakileri Kapsar 

 • İlk gününüzde yapılacak yerleştirme sınavı, giriş seviyesi İngilizce yetkinliğinizin ölçülmesini sağlar
 • Haftalık ilerleme sınavları
 • Her seviyenin bitiminde final sınavı
 • Başarınızı belgelemek amacı ile bir Kurs bitirme Belgesi veya Katılım Belgesi.

İnteraktif Teknoloji

İnteraktif sınıf teknolojisini kullanmadaki amaç, kara tahtanın ötesine geçmektir. Bilmediğiniz kelimelerin anlamını bulabilmek için interaktif bir tahtada Google araması yaptığınızı hayal edin; veya bir hikaye anlatmada yardımcı olması için çevrim içi bir harita açtığınızı.

TALK International öğretmenleri, Google’da resim aramaları, You Tube videoları ve güncel olaylar gibi çevrim içi kaynakları birleştirmede, sınıfta interaktif teknolojiyi kullanırlar. Bu, öğrencilerde kültürler arası anlayışı ve derse katılımı geliştirici ve öğrenciler arası etkileşimi artırıcı bir yöntemdir.

Neden Talk International Fort Lauderdale Kampüsü? 

Fort Lauderdale sizi şahane plajları, palmiye ağaçları ve yıl boyu ışıldayan güneşi ile karşılar. Fort Lauderdale 5.5 milyon devamlı nüfusu ile Güney Florida’nın en önemli şehirlerinden biridir. Amerikalı Üniversite öğrencileri için popüler bir bölgedir. Kent, çoğunun büyüleyici sanat ve eğlence bölgelerinde bulunduğu binlerce restoran ve barı barındırmaktadır. Fort Lauderdale, çeşitli açık hava rekreasyonal etkinlikleri sunan yıl boyu güneşli tropikal iklimi ile akademik yılınızı zenginleştirecek rahat ve eğlenceli bir ortam sunmaktadır!

 • Çeşitli açık hava rekreasyonal etkinliklere izin veren yıl boyunca güneşli tropikal iklim,
 • Öğrencilere yakınında bulunan cazibe noktaları Florida Keys, Miami veya Palm Beach’te  konserler izleme, müzeleri ziyaret etme, tabiatla kucaklaşma veya sadece rahatlama amaçlı hafta sonu gezileri,
 • Çok sayıda sanat ve eğlence bölgeleri,  restoran ve kafelerle canlı kaldırımları,
 • Nova Southeastern University, Florida Atlantic University, Florida International University ve University of Miami gibi devlet üniversitelerine ve özel üniversitelere yakınlığı.

Talk International Fort Lauderdale Kampüsü Özellikleri 

 • Ücretsiz park yeri bulunan yakın zamanda yenilenmiş merkez, Fort Lauderdale kent merkezine ve plaja yaklaşık 10 mil uzaklık,
 • Doğal güneş ışığı ve modern mobilyaları ile geniş ve ferah sınıflar,
 • Öğrenci toplantı alanları ( dış mekan oturma alanları ile),
 • Rahat ve cana yakın resepsiyon ve salonlar,
 • Merkez içinde ücretsiz Wi-Fi,
 • Toplu taşıma araçlarına ve kampüs ring seferlerine kolay erişim,
 • Kütüphane, modern spor salonu ve yemek yeme alanları ile öğrenci merkezi dahil olmak üzere Nova Southeastern University tesislerinie erişim,
 • Kafelere, dükkanlara ve restoranlara yürüyerek ulaşabilme.

Talk International Fort Lauderdale Programları

Genel İngilizce Programı

TALK International’ın Genel İngilizce Programları ile dil yeterliliğinizi geliştirirken Amerikan Kültürünü tanıma fırsatını  bulabilirsiniz. Genel İngilizce Programında yazma, konuşma, dinleme ve okuma becerilerinizi keskinleştirebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmaya çalışırken TALK International’ın mükemmel öğretmenleri size bu yolda yardımcı olacaklardır.

Sınava Hazırlık Programları

TALK International’ın kapsamlı Sınava Hazırlık Programları ile IELTS veya TOEFL sınavlarında alabileceğiniz en yüksek puana ulaşın. Sürekli desteklerinin yanı sıra öğretmenleriniz size sınavda başarılı olmanızı sağlayacak sınav teknikleri öğretecek ve belirli İngilizce becerilerini geliştirmenize yardımcı olacaktırlar.

Uzmanlık Programları

TALK International Uzmanlık Programları, ABD’de İngilizce öğrenirken tatil yapmak isteyen ailelerden, bir Amerikan  lisesinde okumak isteyen yabancı öğrencilere kadar her türden öğrenciye hizmet vermektedir. TALK International eğlenin ve yeni anılar biriktirin!

Akademik İngilizce Programları

TALK International’ın Akademik Dönem ve Akademik Yıl İngilizce Programları İngilizce yeterliliklerini arttımayı amaçlayan, bu    arada  Amerikan Kültürünü tanımaya daha fazla zaman ayırmak isteyen öğrenciler için uygundur.

Konaklama

TALK International Rezidans

TALK International’ın Fort Lauderdale merkezine 7km uzaklıkta bulunan TALK International Rezidanslar, öğrencilere özel dekore edilmiş ve ferah, tek veya çift kişilik odalar sunmaktadır. Ortak alanlar arasında havuz, küçük bir spor salonu, iş merkezi ve çamaşırhane yer almaktadır. Her gün ücretsiz açık büfe kahvaltı ikramı ve okula gidiş geliş için servis bulunmaktadır.

Aile yanı Konaklama

Her bir ev sahibi aileyi kişisel olarak tanır ve titiz standartlara uygun olmalarını sağlamak için sık sık ziyaret edilir. Oğrencilerin okula gidiş gelişlerini kolaylaştırmak amacı ile TALK International ailelerinin çoğu uygun toplu taşıma hatlarına yakın otururlar. Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri her gün aileler tarafından sağlanır. 

KENTİ KEŞFEDİN !!

Turistik geziler :

-Everglades Milli Parkını gezmeye gidin

-Fort Lauderdale ve Miami’nin plajlarını ziyaret edin

-Disney World , Universal Studios ve Sea World’e günübirlik gezi yapın

-Hafta sonu Key West’i veya Bahamalar’ı keşfedin

Spor :

-Miami Heat , Florida Marlins , Florida Panthers veya Miami Dolphins’i seyretmeye gidin.

Kültür ve Sanat :

-Fen Müzesini ziyaret edin

-Forl Lauderdale Sanat Müzesini gezin veya Miami Arsht Center’da bir Broadway Show’u izleyin

-Bank Atlantic Center’da veya Miami Airlines Arena’da konser izleyin

Alışveriş ve Yemek :

-Florida’nın en büyük ikinci turistik hedefi olan Sawgrass Mills Mall civarında gezinti yapın

-Davie’nin size sunacağı birçok restoran ve kafenin keyfini çıkarın

-Fort Lauderdale’deki Las Olas Bulvarı’nı ziyaret edin

Dil Okulları