College Of Language English Pasific Beach

Okulun 3 ayrı yerde kampüsü bulunmaktadır; San Diego merkez kampüs, San Diego sahil kampüsü ve Los Angeles kampüsü. 3 ayrı okulda aynı dil programları aynı kalitede sunulmaktadır. Tecrübeli eğitimciler eşliğinde İngilizceniz gelişecek, dünyanın her yerinden gelen öğrenci kitlesiyle uluslararası bir çevreniz olacak ve San Diego’nun muhteşem havasıyla inanılmaz aktivitelere katılıp sosyalleşerek Amerika’nın bir parçası olacaksınız.

Okul Pasifik Sahili’ne 5dk mesafedeki konumu ve klimalı binasıyla dünyanın birçok yerinden öğrenciyi kendine çekmektedir. Okulun bu şubesi öğrencilere minimum 10 kişilik sınıflarda ders alma, öğrenci salonu, ücretsiz interneti ve sörf deposu imkanı sunmaktadır.

NEDEN CEL?

- Otuz yılı aşkın İngilizce eğitim tecrübesi,

- Maksimum 10 kişilik sınıflar,

-Dil Enstitüleri Birliği tarafından resmen tanınmış bir kurumun güvencesine sahip olma,

-Her hafta yeni sınıf açılımı,

-Tecrübeli ve sertifikalı eğitmenler,

-Aile yanı konaklama seçeneğinde beraber kalınacak ailelerin samimiyeti ve konforu,

-San Diego merkezinde, San Diego Pacific sahilinde ve Santa Monica sahillerinde konaklama şansı,

-Dünyanın her yerinden öğrenciler,

-Makul uzun dönem fiyatları,

-Eğlence ve aktivite programları

KURSLAR

GENEL İNGİLİZCE

Tüm kurlar gramer, dinleme, diyalog, okuma, yazma yeteneği, telaffuz kursları, kelime çalışması vs. içermektedir. Sınıflar öğrencinin ihtiyacına ve eksiğine göre düzenlenmektedir. Sınıflarımızda 7 veya maksimum 10 öğrenci bulunmaktadır. Her pazartesi yeni bir sınıf açılmaktadır. Okulun sunduğu haftalık ders saati seçenekleri 20,22 ve 30 saattir. Her bir ders 50 dakikadır. Katılım için minimum yaş sınırı 16’dır.

ÖZEL DERSLER

Okulun sahip olduğu en etkili yöntemlerden biri olan özel dersleri bu kadar özel kılan şey ise dersin tamamen size odaklı işlenmesidir. Bu kurs seçeneği isteğe bağlı olarak alacağınız Genel İngilizce kurslarından biriyle de birleştirilebilir.

SINAV PROGRAMLARI

+Cambridge Exam Preparation:

Tüm yıl FCE ve CAE sınav hazırlık programlarımız vardır. FCE için minimum İngilizce seviyesi orta-seviyedir(intermediate) ve CAE için ileri seviyedir(advanced). Programlar yaklaşık 10 - 12 hafta sürmektedir. Cambridge sınav kurslarında ortalama 7 ila 10 öğrenci bulunmaktadır.

+TOEFL

TOEFL tüm dünyada birçok üniversite tarafından kabul gören, saygın bir sınavdır. TOEFL hazırlık sınıfları için minimum İngilizce seviyesi ileri seviyedir (advanced). TOEFL sınıfları öğrencilere sadece Toefl üzerine eğitim vermektedir. Tecrübeli öğretmenler eşliğinde sınav teknikleri, pratik testler ve Toefl sınavı için gerekli beceriler üzerine yoğunlaşırsınız.

+TOEIC 

TOEIC için minimum İngilizce seviyesi advanced ( ileri seviyedir). Tamamen sınava yönelik sınıflarda hem TOEIC için yeterli dil kullanım becerileri edinip hem de sınav tekniklerini öğrenebilirsiniz.

SAN DIEGO'DA KONAKLAMA

Aile Yanında Konaklama

Öğrencilerin ihtiyaçlarına göre seçilen aileler ile birlikte çift ya da tek kişilik odalarda, oda + kahvaltı veya oda + iki öğün yemek seçenekleriyle konaklayabilen öğrencilerin, kaldıkları evler okula toplu taşıma ile ortalama 30-45 dk mesafededir.

Şehir Merkezinde Konaklama

Öğrenciler çift veya tek kişilik odada, bulaşık makinalı mutfak, barbekü alanları, özel banyolu ve klimalı odalarda konaklamaktadırlar. Ayrıca bu konaklama seçeneğinde öğrencilere spor salonu imkanı da sunulmaktadır. Şehir merkezine 15 dakika yürüyüş mesafesinde olan öğrencilerin, Pasifik Sahili’ndeki okullarına da toplu taşıma ile ulaşmaları 45 dakika sürmektedir.

Dil Okulları