Griffith College Cork

Grifftith Dil Enstitüsü Griffith College’in bir kolu olup İrlandanın en kapsamlı ve kaliteli İngilizce eğitimine sahiptir. Ayrıca İrlandanın önde gelen dil okullarından biri olmakla birlikte eğlenceli ve güvenli üniversite çevresiyle çok iyi bir İngilizce eğitim programı sunmaktadır.

Irlanda içinde Dublin,Cork and Limerick gibi birçok şehirde İngilizce eğitim programları mevcuttur. Dil okulları geniş ve çeşitli İngilizce öğrenim programlarına sahiptir. Bu programlar genel İngilizce, iş İngilizcesi, akademik alanda İngilizce ve sınav hazırlık İngilizcesini kapsamaktadır.


Dünyanın her yerinden gelen öğrencileriyle oluşturdukları karma sınıflarında İngilizce pratik yapabilir ve bir uzman yardımıyla keyifli vakit geçirerek İngilizce seviyenizi geliştirebilirsiniz. Öğretmenlerin hepsi çok başarılı ve oldukça tecrübelilerdir.


Okullarımızda İngilizce seviyenize göre bir öğrenim rotası çizilmektedir ve İngilizceye dair ihtiyacınız olan ne varsa bu rota üzerinden size aktarılmaktadır. Bu rota üzerinde ilerledikçe öğreniminiz ilerleyecek ve İngilizceniz daha hızlı bir şekilde gelişecektir.


Okullarımızda size görsel eğitim olanağı sunmaktadır. Bu programla tüm derslerinize online olarak erişebilir ve böylelikle hiçbir dersi kaçırmamış olursunuz. Ayrıca eğitmenlerimize forum linkleri sayesinde ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.


Okullarımızda sosyal aktiviteler oldukça fazladır. Öğrenci kulüplerine üye olabilir, dünyanın her yerinden gelen anadili İngilizce olan İrlandalı ve Amerikan öğrencileri de kapsayan bir sosyal çevreye sahip olabilirsiniz. Öğrenci topluluklarına ve kulüplerine ücretsiz üye olabilirsiniz. Okul içi aktivitelere, öğrenci partilerine ve hafta sonu gezilerine katılabilir İngilizcenizi daha akıcı hale getirebilirsiniz.


Düzenli olarak haftada 2-3 kez düzenlenen kültürel etkinlikler size programınızı tamamlama da yardımcı olur ve fikir verir. Ayrıca her cumartesi gezi amaçlı düzenlenen aktiviteler de İrlanda da ki birçok yeri Kilkenny kalesi, Moher falezleri ve Newgrange gibi görmenize olanak sağlar ve sizin İrlanda kültürünü tanımanızı sağlar.


Kampüste geniş bir kütüphane, öğrenci bilgisayar odası fitness salonu, öğrenci derneği binası, restoran, kapalı ve açık oyun sahaları ve öğrenci yurtları bulunmaktadır. Tüm tesislerde tüm olanaklarla öğrenciye İngilizcesini geliştirmesinde ve akıcı hale getirmesinde fırsatlar sunulmaktadır.


Öğretmenler her bir öğrenci için İngilizce seviyelerine ve eksiklerine göre bir program izler ve İngilizcelerini nasıl geliştirebileceğine dair öğrencilere öneride bulunmaktadırlar.


Griffith dil okulları dil yeteneğinizi geliştirir ve öğrencilere pratik olanağı tanıyarak kendinden emin öğrenciler yetiştirmeyi hedefler. Sınıflarda konuşma, duyduğunu anlama, okuduğunu anlama ve yazma becerileri üzerinde durarak bunlar üzerindeki yeteneklerinizi geliştirir. Mesela bir süre sonra yazma yeteneğiniz gelişir ve akademik alanda yazı yazıp çeviri yapabilirsiniz.


Uzman öğretmenler sayesinde eksiklerinizi görüp hangi alanda pratik yapmaya ihtiyacınız varsa o alanda pratik yapma şansına sahip olursunuz.

Dil Okulları