BROWNS English Language School Gold Coast City

2012 yılında Avusturalya’nın en iyi dil okulu seçilen Browns , öğrencilerinden Yüzde 98.1 oranla memnuniyet alan ve öğrenci bağımlılığı çok yüksek bir dil okuludur. En iyi eğitimi verebilmek için bünyesinde 51 profesyonel İngiliz dil bilimcisi barındıran Browns;31 farklı vizyon üzerinden eğitim vermektedir.

Browns dünyaca tanınmış Brisbane ve Gold Coast şehirlerinde 2 kampüse sahiptir.Brisbane kampüsü; yılın her zamanı sıcak olan , ulaşımı çok rahat olan Avusturalya’nın gerçek kültürünü öğrenebileceğiniz ve insanların sıcak yaklaşımından dolayı şaşkına döneceğiniz Avusturalya’nın Brisbane şehrine kurulmuştur.. Brisbane kampüsü şehrin en popüler alışveriş merkezlerine ve restorantlarına çok yakındır. İkinci Kampüsü olan Gold Coast ise en ünlü sörf sahillerinin, çok geniş ormanların, devasa alışveriş merkezlerinin ve inanılmaz bir gece hayatının bulunduğu Gold Coast sahil şehrine kurulmuştur. Gold Coast kampüsü şehrin merkezindedir ve kafelere , sahile , alışveriş merkezlerine çok yakındır.

Gold Coast City

Avustralya’nın Gold Coast şehri eşşiz kentlerinden ve dünyanın en iyi tatil ve eğitim yerlerinden biridir. Kesinlikle muhteşem sahilleriyle tanışmalı, Dünya mirasları listesinde bulunan yağmur ormanlarını ziyaret etmeli; gece hayatını , eğlence parklarını, alışveriş merkezlerini, restorantlarını ,festival ve aktivitelerini ve uluslararası dil ve kültür okullarını keşfetmelisiniz!       

Gold Coast şehrini ziyaret eden öğrenciler dünyanın en uzun doğa turlarında koalalarla ,kangurularla  yağmur ormanlarında tarifi imkansız zamanlar geçiriyorlar. Avustralya’da eğitim almanız tüm yaşantınızı değiştirecek , bu değişimin ismi ise Gold Coast !

Gold Coast dünyadaki en ilginç, en kültürlerarası ve en dostça şehirlerden birisidir.Sahillerine 30 dakikada yürüyerek ulaşabilirsiniz. Dünyanın farklı yerlerinden birçok şefe sahiplik yapan Golden Coast’da damak tadınıza ait bir restorantı kesinlikle bulacaksınız. Deniz ürünleri, tropikal meyveler bakımından çok zengin olan şehrin yerel sebzelerinin dünyanın en iyisi olduğunu söyleyebiliriz.Bunlardanda önemlisi, dünyanın en güvenli yerlerinden biri olan Gold Coast’ta heryeri gezip keşfetmemek gibi bir seçeneğiniz asla olmayacak !

Gold Coast’ta yaşam

Gold Coast her sene 500.000 ziyaretçi ve öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.Dünyanın en hızlı büyüyen şehri olan Gold Coast , her sene ülke içinden ve okyanus ötesinden onbinlerce kişinin taşındığı Avustaralyanın başkent olmayan en büyük şehridir.

Dil Okulları