ICTQ Malta

CTQ MALTA, EFL eğitim sektöründe yirmi yıldan fazla deneyime sahip, motivasyonu yüksek bir ekip tarafından yürütülen bir Uluslararası İngilizce Dil Okulu'dur. ICTQ MALTA, yeni teknolojileri, metodolojileri ve bu macerayı benimsemeye hazır olan ve öğrencilere İngilizce bilgi ve becerilerini öğrenme ve geliştirme konusunda gelişmiş fırsatlar sunan harika bir uzmanlar ekibini bir araya getiriyor.

 ICTQ Malta, yaz mevsimindeki konumu için Malta'nın en seçkin bölgesi Mellieha'nın merkezinde yer almaktadır. Okul, tüm ana olanaklara ve ilgi çekici yerlere yakındır ve Malta'nın en kumlu plajlarına ve berrak sularına otobüsle sadece 1 dakika uzaklıktadır. Konumu nedeniyle Mellieha, Comino ve Gozo da dahil olmak üzere Malta'nın kuzeyindeki güzel adaları keşfetmek için harika bir lokasyondur. Mellieha, çeşitli su sporları ve şnorkelli yüzme, dalış, yüzme gibi aktiviteleri makul bir fiyata sunar. Buradayken, Malta'nın en inanılmaz doğal yüzme havuzu ve plaj alanı olan güzel Blue Lagoon'u mutlaka ziyaret edin! Akademik ekibimiz en iyi öğrenim yöntemlerini sunmaya kararlıdır. Ana dili olarak İngilizce'ye sahip olmasının yanı sıra, personelimiz TEFL sertifikası, CELTA veya DELTA gibi akredite edilmiş niteliklere sahiptir. Metodolojimiz sizi derslerinizin merkezine yerleştirir. Öğretmenler, öğrenme sürecinize aktif olarak dahil olmanızı ve olmanızı sağlamak için derslerini geliştirirler. etkileşim için maksimum fırsatı size sağlar.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce Programı

Maksimum 10 öğrenci kapasitelidir.

GRUP DERSLERİ

Başlangıç seviyesinden İleri seviyeye kadar olan kurları kapsamaktadır.

İngilizce sosyal iletişim becerilerini geliştirmek isteyen katılımcılar için ideal bir programdır. Kelime bilgisi ve gramer eğitimine ek olarak modern teknikler ile İngilizce iletişim kurmak artık sizin için daha doğal ve kolay olacak.

BİREBİR DERS

Birebir ders imkanı.

Tüm seviyeleri kapsamaktadır.

Özel ilgi ve mümkün olan en hızlı sonucu almak isteyen katılımcılar için uygundur. Yabancı dil becerilerinizi en kısa sürede geliştirmek için tamamen bireyselleştirilmiş ve yüzde yüz size odaklı bir ders içeriği geliştiriyoruz.

ÖZEL MİNİ GRUP DERSLERİ

2-4 Öğrenci kapasitelidir.

Özel Mini Grup Dersleri

Bu ders tipi çiftler, aileler veya özel sınıfta birlikte eğitim almak isteyen ve küçük gruplar halinde seyahat eden katılımcılar için harika bir seçim olacaktır. Verimli bir öğrenim süreci geçirmeniz adına tamamen beklentileriniz ve ihtiyaçlarınıza yönelik bir eğitim ortamı sunuyoruz. Küçük gruplar halinde çalışmak hem kendinizi geliştirmek istediğiniz konu üzerine daha çok odaklanmanıza yardımcı olur ve hem de iletişime dayalı bir ders süresi geçirmenizi destekler.

İŞ İNGİLİZCESİ

Maksimum 6 öğrenci kapasitelidir.

Başlangıç seviyesinden İleri seviyeye kadar olan kurları kapsamaktadır.

Çalışma hayatında İngilizce iletişim kuran kişiler için idealdir. Kurs bitiminde İngilizce sunum yapmayı, toplantı yönetmeyi, müzakere etmeyi ve sözlü ve yazılı İngilizce kullanmayı öğrenmiş olacaksınız. Kursun amacı profesyonel çizginizi yakalamanızı ve çalışma ortamında İngilizceyi en etkili biçimde kullanmanızı sağlamaktır.  

CAMBRIDGE SINAVLARI

Maksimum 6 öğrenci kapasitelidir.

Sınav hazırlığı

Başlangıç seviyesinden İleri Seviye İngilizceyi kapsar.

Aşağıda sıralanan Cambridge ESOL Sınavları için hazırlık;

• Key English Test (KET)

• Preliminary English Test (PET)

• First Certificate in English(FCE)

• Advanced English (CAE)

Kursun amacı size sınav için gerekli olan tüm teknikleri öğretmek ve sınavın içeriği konusunda sizi donanımlı hale getirmektir. Hem genel İngilizce bilginizi geliştirin, hem de sınav için gerekli olan stratejileri öğrenin.    

IELTS HAZIRLIK

IELTS hazırlık sınıfı talep üzerine açılmaktadır.

-Orta Seviye- İleri Seviye

International English Language Testing System (IELTS) İngilizce iletişimin Konuşma, Okuma, Yazma ve Dinleme olmak üzere dört ana başlığını değerlendiren bir sınavdır.

IELTS, anadili İngilizce olan ülkelerin Üniversite kabulleri ve Kanada ve Avusturalya’ya göç amaçlı gidenler için şart koşulan en popüler yeterlilik testlerinden biridir.

Kurs programı haftalık 20 dersi içermektedir ve testin yapısı ve içeriği hakkında bilgi sahibi olmanızı amaçlar.

Önemli Not: Bu sınav hazırlık kursuna katılabilmeniz için en az orta seviyede bir İngilizce yeterliliğe sahip olmanız gerekmektedir.

      

İNGİLİZCE YETERLİLİK SEVİYELERİ

A1

BAŞLANGIÇ

(TEMEL KULLANICI)

Basit günlük yaşam ifadelerini konuşup, yazabilirim. Kendimi tanıtabilirim. Nesne ve kişilerle ilgili basit bilgiler verebilirim.

A2

BAŞLANGIÇ

Kendimi, sevdiğim şeyleri, hobilerimi, ailemi, işimi, günlük ihtiyaçlarımı ve işlerimi şimdiki ve geçmiş zaman kullanarak konuşabilir ve yazabilirim.

B1

ORTA SEVİYE

Temel dil bilgisini kullanabilirim, konuşabilir, yazabilir, konuşulanı anlayabilirim.

B2

ORTA-ÜSTÜ

SEVİYE

Genel dil bilgisine hakimim. Bağımsız olarak kendimi geniş kapsamda ifade edebilirim.

C1

ÜST ORTA SEVİYE

Kendimi çok rahat şekilde ifade edebilirim. Dil yapısına hakimim. Dil eğitimi alanında seçim yapabilirim. Akademik eğitim, iş eğitimi gibi alanlara yönelik çalışmalar yapabilirim.

C2

İLERİ İNGİLİZCE

Dile tamamen hâkimim. Akademik, politik, profesyonel alanlarında rahatça konuşabilir, yazabilir, anlayabilirim.

 

KONAKLAMA

Aile Yanı Konaklama

Tüm ailelerimiz özenle seçilir ve hepsi Malta Turizm Otoritesi tarafından lisanslı ve onaylıdır. Ailelerimizin hepsi okul binasına yakın lokasyonlarda yaşamaktadır. Beklentilerinize göre paylaşımlı odalarda yarım veya tam pansiyon gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Tüm öğrencilerimizin sıcak ve hoşgörülü bir ortamla konaklayacağının garantisini veriyoruz. Odanızda çarşaf ve havlu bulunmaktadır ve odanız haftada bir temizlenmektedir. Haftada bir kere ücretsiz çamaşır yıkama imkanınız da bulunmaktadır.

ICTQ Self-Catering Daireler

Bütçe dostu dairelerde kendinize ait bir yatak odanız olsun ister misiniz? Bütçenize uygun dairelerinizi diğer öğrencilerle paylaşabilirsiniz. Tüm daireler okula yakındır ve dairenizin içinde bulaşık makinesi, çarşaf, banyo havlusu, Wİ-Fİ ve tüm mutfak gereçleri mevcuttur. Aynı zamanda Haftalık temizleme servisi ve yatak çarşaflarının değişmesi de dahildir.

Odalar kişi başı haftalık ücretlidir.

 

 

 

Dil Okulları