The Language Gallery Manchester

TLG Manchester Kampüsü, şehrin tam da merkezinde Piccadilly tren istasyonuna ve canlı alışveriş merkezlerine sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Toplu taşıma ile kampüse ulaşım çok rahattır.

Kültür ve spor alnındaki güçlü tarihle Manchester’daki The Manchester Art Gallery, The National Football Museum, The Museum of Science and Industry ve dünyaca ünlü Old Trafford görülmeye değerdir.

TLG Manchester Kampüsü’nde eğitim gören öğrenciler Manchester’ın merkezinde yer mutfaklı tam teşekküllü yurt veya özenle seçilmiş İngiliz yaşamını ve kültürünü yakından tanımanıza imkan sağlayacak Manchester’ın en güzel yerleşim yerlerinde ikamet eden ailelerin yanında konaklayabilirler.

TLG Manchester Kampüsü öğrencilerine sınıfta öğrendiklerini günlük hayatta da kullanabilmeleri için farklı birçok sosyal etkinliğe katılma imkanı sunmaktadır bunların arasında tarihi Chester gezileri, sinema geceleri, paintball, the Withworth Art Gallery ziyareti gibi etkinlikler gösterilebilir.

TLG Manchester Kampüsünde;

  • Genel İngilizce
  • Üniversiteye Hazırlık
  • Akademik İngilizce
  • IELTS, TOEFL, First Certificate English, Cambridge English
  • İş İngilizcesi

TLG Manchester kampüsünde eğitim alırken hem İngilizce öğrenip hem de Manchester’ın dünya çapında ünlü tiyatro, müze galerilerini ziyaret edebilir, kampüsün sunduğu birçok etkinliğe ve ayrıca Oxford, Cambridge, Stonehenge, İskoçya, Liverpool ve Londra’ya düzenlenen gezilere katılarak pratik yapma şansı yakalayabilirsiniz

Dil Okulları