ACE English Malta

Malta’nın en işlek şehri St. Julians’ın tam merkezinde Baystreet Complex’te yer alan okul bir çok restoran, bar, mağaza ve diğer eğlence mekanlarına rahatlıkla ulaşabileceğiniz mükemmel bir konumda yer almaktadır.

Neden ACE Malta?

ACE Malta eğitimde son teknoloji hizmetlerinden yararlanabileceğiniz butik bir okuldur. Sınıfta öğrencilere özel hazırlanmış en güncel eğitim metodolojisi ve interaktif teknolojileri sunmaktadırlar. Bu özel metodoloji ve küçük sınıflar sayesinde tüm öğrenciler; nitelikli, kendini işinde profesyonel öğretmenlerden bireysel ilgi görmelerine imkan sağlamaktadır. Bunun yanı sıra okulun çalışanları ve ofis yönetimi de öğrencilere her konuda yardımcı olmak için hazırdır. Dünyanın çeşitli birçok ülkesinden gelen öğrenciler ile birlikte sadece İngilizce öğrenmekle kalmayıp onlarında kültürlerini öğrenme şansını da yakalayabilirsiniz.

Malta’nın en işlek şehri St. Julians’ın tam merkezinde Baystreet Complex’te yer alan okul bir çok restoran, bar, mağaza ve diğer eğlence mekânlarına rahatlıkla ulaşabileceğiniz mükemmel bir konumda yer almaktadır. Geçmişte bir balıkçı kasabası olup sonrasında kalburüstü yerlilerin yazlık bölgesi haline gelen St. Julians, günümüzde en seçkin yaşam ve eğlence merkezi konumundadır. Paceville’e yürüme mesafesinin yanı sıra günümüzde eski konut ve tekne evlerinin bazıları hala bu bölgede bulunmaktadır. Kıyıya yanaşmış renkli tekneler yıl boyu küçük koydadır. St Julians her yaş ve zevke hitap etmektedir. Bay Street Complex’inin 4. katında bir sonraki maceranıza sadece birkaç dakika yürüme mesafesi uzaklıkta olacaksınız. Okulun konaklama seçenekleri okula yürüme mesafesindedir. Malta’da ziyaret edişinizin sadece İngilizce kursuna katılmakla kısıtlı kalmaması hayatınızı değiştiren bir deneyime dönüşmesi  için ACE, Malta Takımadaları’nın her köşesinden zevk almanızı sağlayabilecek bir çok etkinlik düzenlemektedir. İster Paceville’in dans ve eğlence uğultusu ve dinamizminde, ister St Georges Bay’in kumlarında asla sıkıcı bir an ya da keşfe çıkmamak için bir asla yoktur.

ACE Malta öğrencilere yeni bir dinamik eğitim ortamı türünün nimetlerini sunmaktadır.  Son teknoloji imkanları, elegan mobilyaları, canlı ve minimalist renk dizaynı okulun 21.yy sosyal ve ekonomik ortamlarının gerekliliklerini karşılayabilecek kurslarının ileri dönük misyonunu temsil etmektedir. ACE Malta Dil Okulu tesislerinde ücretsiz Wi-Fi, internet kafe, mini kütüphane, içecek ve atıştırmalıkların bulunduğu dinlenme alanları ve öğrencilerin rahatlıkla vakit geçirebilecekleri geniş teras olanakları sunmaktadır.

PROGRAMLAR

Genel İngilizce Kursları

Bu kurs seçeneği genel amaçlı İngilizce öğrenmek isteyen her dil seviyesindeki öğrencilere açık bir programdır. Genel İngilizce kursunun öğrencilere dilbilgisi, sözcük bilgisi, okuma ve yazma yetenekleri kazandırmak dışında, asıl amacı öğrencilere günlük iletişim yetenekleri geliştirme konusunda yardımcı olmaktır. ACE Malta Dil Okulu’nda okutulan materyaller okulun kendi eğitimcileri tarafından yazılmaktadır.

Genel İngilizce kursları seçenekleri:

ACE Grup 20

 Haftada 20 saat genel İngilizce dersleri verilir.

ACE Grup 30

 Haftada 30 saat genel İngilizce dersleri verilir.

ACE Mini 20

 Bu kurs seçeneği Genel İngilizce kursları ile aynı imkanları taşır. Tek farkı öğrencilerin eğitimlerini mevcudu daha az olan sınıflarda almasıdır. Böylelikle öğrencilere daha fazla ilgi gösterilmektedir.

ACE Conversation 10

  İletişim becerilerini ve sözcük bilgisini geliştirmek isteyen öğrenciler için idealdir. Dersler günlük İngilizce konusunda akıcı ve özgüvenli olmanıza yardımcı olur.

ACE Kombinasyon 30/ 40

 Programda 20 saatlik genel İngilizce dersine ek olarak öğrencilerin istekleri ve ihtiyaçlarına göre 10 veya 20 saatlik özel ders verilir.

 

Kişiye Özel Kurslar

Birebir ders öğrencinin isteklerini uygun bir şekilde tasarlanmakta ve alanında uzman kişiler tarafından eğitimleri verilmektedir. Kişiye özel kurslarda öğrenciler;  Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sınavlara Hazırlık, Akademik İngilizce, Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği, Sanat ve Dizayn, Havacılık, Yaratıcı Yazarlık, Finans, Tarih ve Kültür, Turizm ve Otelcilik, Hukuk, Denizcilik, Tıp, Fotoğrafçılık gibi alanlarda eğitim alabilirler.

 ACE Personalised 10/ 20/ 30/ 40

 Kişiselleştirilmiş dersler öğrencinin isteğine ve ihtiyaçlarına göre birebir olarak verilmektedir. Öğrenci ve eğitimci birlikte öğrencinin ihtiyaçlarını analiz eder ve nasıl bir yol izleyeceklerine karar verirler.

 

İş İngilizcesi Kursları

Bu kurs seçeneği İş amaçlı İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için sunulmuştur. Dersler genel İngilizce ve ticari, finans konularıyla kombine edilerek öğrencilerin aynı zamanda Cambridge ICFE ve BEC sınavlarına da hazırlığını sağlar. Kursa katılan öğrenciler İngilizce olarak toplantılarda nasıl konuşulacağını, telefona nasıl cevap verileceğini ve nasıl sunum yapılacağını öğrenir.

İş İngilizce kursları seçenekleri:

Ace Business 20

Haftada 20 saat İş İngilizcesi dersi verilir.

Ace Business 30/ 40

 Haftada 20 saat İş İngilizcesi ile beraber öğrencinin isteği ve ihtiyacına göre ek 10 veya 20 saat ders verilir.

Ace İş Kombinasyon 30/ 40

Haftada 20 saat İş İngilizcesi ile beraber öğrencinin isteği ve ihtiyacına göre ek 10 veya 20 saat özel ders verilir.

 

Sınava Hazırlık Kursları

Ace Sınava Hazırlık Kursları Cambridge Sınavları ve IELTS sınavına hazırlanan öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler okula geldiklerinde ilk olarak bir giriş sınavına alınırlar ve dil seviyeleri ölçülür. Eğitimciler öğrencilerin dil seviyelerini analiz ederek hedeflerini belirler. Öğrenciler dikkatlerinin dağılmasını önleyici olması amacıyla küçük sınıflarda eğitim görürler.

Cambridge Sınavına Hazırlık Kursu

Ace Dil okullarında KET, PET, FCE, CAE, CPE kurslarını alabilirsiniz. Bu sınavlar okullarda, üniversitelerde ve iş yerleşimlerinde uluslararası geçerliliği  olan ve tüm dünyada kabul gören sınavlardır. Kurslar sınava gireceğiniz tarihten 8 hafta önce başlar fakat İngilizce seviyeleri uygun olan öğrenciler sınavdan 4 veya 6 hafta önce başlayabilirler.

IELTS

IELTS sınavı iletişim dili İngilizce olan yerlerde okumak veya çalışmak isteyen öğrencilerin dinleme, konuşma, yazma ve okuma yeteneklerini ölçmek için tasarlanmış bir sınavdır. 120 ülkede 4500 enstitü tarafından tanınmaktadır. IELTS bu günlerde dünyanın herhangi bir ülkesinde üniversite okumak isteyen ana dili İngilizce olmayan öğrencilerin en önemli gerekliliklerinden birisidir. Çoğu İngiliz üniversitesi İngilizce yeterlilik için 6.0 IELTS puanını şart koşmaktadır. IELTS sınavına Malta’da girilebilir.

TOEFL

TOEFL bilgisayar temelli en popüler sınavlardan biridir. Sınavın amacı anadili İngilizce olmayan kişilerin dil seviyelerini ölçmektir. Uluslararası şirketler, devlet kurumları, burs programları ve iş bulma kurumları da TOEFL sınavını İngilizce yeterliliği ölçmek için istemektedirler. ACE dil okulları öğrencilere sınava girmek için gerekli olan dil seviyesini sağlamakla birlikte sınav test becerilerini geliştirmek için yardımcı olmaktadır.

Teacher Training Kursu

 

KONAKLAMA

ACE Malta her öğrencinin isteğine ve bütçesine göre konaklama seçenekleri sunmaktadır. Bu seçenekler; Paylaşımlı ev, ACE evleri ve aile yanı konaklama olmak üzere 3 tanedir.

Paylaşımlı Ev

Paylaşımlı evlerde mobilya, mutfak, kablo TV, ücretsiz Wi-Fi ( yaşam alanlarında), fan, ısıtıcı, yatak örtüsü ve havlu bulunmaktadır. Haftada bir evler temizlenmekte; havlu ve yatak örtüleri değiştirilmektedir.

ACE Evleri

Ace evleri 3 odalıdır ve St Julians’ta bulunmaktadır. Okula uzaklığı yürüyerek 7 dakikadır. Evler oldukça moderndir. Mutfak, yüksek hızlı Wi-Fi, uluslararası kanalları barından kablo yayınlı 32’ TV bulunmaktadır. Yatak örtüsü, havlu ve pişirme gereçleri sağlanmaktadır ve haftada bir temizlik yapılır. Bu konaklama seçeneğine çift veya tek kişi olarak bakabilirsiniz. Aynı zamanda fan ve ısıtıcıda bulunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Okul tarafından dikkatlice seçilen Aileler, öğrencilerin günlük pratik ihtiyacını karşılamak için büyük bir fırsattır. Öğrencilerin eğitimleri sırasında bir ailenin yanında kalmaları, Malta’da ki deneyimlerinin çok önemli bir parçası olacaktır.

Aile yanı konaklama seçeneği öğrencilere tek kişilik veya çift kişilik odalarda yarım pansiyon olarak sunulmuştur. Evler genellikle okula yürüme mesafesindedir.

ACE English Malta Tanıtım Videosu için image.png

 

Dil Okulları