Berlitz Dublin

Dünyaca ünlü Berlitz Dil Okullarının bir üyesi olan Berlitz Dublin Dil Okulları kurulduğu 1900 yılından bu yana Dublin’in merkezinde, Grafton Caddesi’nin alışveriş bölgesine beş dakikalık yürüme mesafesinde, dünyanın her yerinden gelen öğrencilerine eğitim vermektedir.

Berlitz Dublin, hem Genel hem de Executive İngilizce kurslarında uzmanlaşan, şehirdeki en eski Dil okullarından biridir.

Okul, öğrencilerine Genel İngilizce kursu, Yoğun İngilizce kursu ve İş İngilizcesi kursu dahil, aralarından seçim yapabileceği çok çeşitli İngilizce programları sunmaktadır.

Her öğrencinin kişisel öğrenim sürecinde tüm olanakların sağlanması gerektiğine inanan Berlitz Dil Okulları, eğlenceli teşvik edici bir ortamda öğrencilerin dil becerilerinin daha da gelişmesine katkı sağlamaktadır. Profesyonel ve yardımsever eğitimci kadrosu her öğrenciye birey olarak davranır. Öğrencinin sınıf ortamında sorular sorması ve okul içindeki aktivitelere katılması için teşvik edilir.

Düzenli geri bildirimlerle öğrencinin ilerlemesi takip edilir.

Okul genelinde ücretsiz internet erişimi mevcuttur, böylece öğrencilerin ek çalışma materyallerine erişimi sağlanmaktadır.

Dublin genelinde çok sayıda komedi kulüpleri, tiyatrolar, gece kulüpleri, müzeler ve galeriler bulunmaktadır. Bu sebeple öğrencinin okul dışında katılabileceği aktiviteler oldukça fazladır.

Berlitz Dublin – Lokasyon Bilgisi

Berlitz Dil Merkezi, Dublin 2'nin kalbinde, Hükümet Binaları, Ulusal Sanat Galerisi ve Ulusal Müze'den bir taş atma mesafesinde elverişli bir konumda yer almaktadır. Dil eğitiminiz, büyük Gürcü pencereleri olan üç katlı tarihi bir binada gerçekleşir. Öğle tatilinde, Merrion Meydanı'nda yürüyebilir veya Trinity College'ı ziyaret edebilirsiniz. Moda mağazaları ve renkli otobüs firmalarıyla Grafton Street, sadece 5 dakika uzaklıktadır.

image.png

 

Berlitz Dublin’in Öne Çıkan Özellikleri

  • Uluslararası bir kuruluş olması
  • Anlaşmalı üniversitelerden kabul alma imkânı
  • Profesyoneller için İngilizce
  • Mükemmel lokasyon
  • Akademik olarak yerli öğretmenler

Berlitz Dublin’de Kurslar

  • Genel İngilizce
  • IELTS Hazırlık ve Ustalık Dersleri
  • Çalış-Oku Programı*
  • Stajyerlik
  • Demi Pair Programı**

 

*Öğrencinin ingilizce seviyesi b-1 olması ve minimum 25 hafta kayıt olması  şartıyla  turizm alanında işlerde yasal olarak çalışabilir. Okul bu şartları taşıyan öğrenciye %100 iş garantisi vermektedir.

**Öğrencinin yine 25 hafta kayıt yaptırma zorunluluğu ve b-1 İngilizce seviyesi olma şartı vardır ancak burada herhangi bir yerleştirme garantisi verilmez sadece aile ve öğrenci arasında mümkün olan en iyi eşleştirme yapılmaya çalışılır. Öğrenci konaklama yaptığı ailenin çocuğuna bakması karşılığında konaklamasını ve yeme-içmesini ücretsiz hale getirir. 

Okulun tanıtım videosu için  image-1.png

 

 

Dil Okulları