Yaz Kamplarında KonaklamaYaz okullarında iki tip konaklama mevcuttur. Bunlar; yurt ve aile yanı konaklama seçenekleridir.


Yurtlarda diğer ülkelerden kampa katılan öğrencilerle sosyalleşme imkanı bulunmaktadır. Yurtlar tabi yine okulun lokasyonuna göre değişmektedir. Örneğin bir üniversite kampüsü içerisinde bir okul seçildiyse yurtlar da genellikle o üniversitenin kampüsü içerisindeki yurtlarda olacaktır. Her okulumuzun yurt özellikleri birbirinden farklılık gösterilebilir. Kimisi özel banyolu olabilir kimisi en az 2 kişilik oda seçeneği sunabilir. Dolayısıyla ailelerimiz ve öğrencilerimiz istedikleri ortamı okullarımızın detaylarını inceleyerek yaratabilme şansına sahiptirler.


Aile yanında konaklama ise o ülke kültürünü anlama ve dil pratiği için oldukça iyi bir konaklama tipi olup, okullarımız öğrencilerin konaklayacağı aileleri de büyük bir özenle seçmektedir. Evlerin konumu öğrencilere sağladıkları imkan ve olanaklar evden okula ulaşım kolaylığı okullarımızın aile tespitleri için çok önemlidir. Ayrıca okul tarafından sürekli denetlenmekte olan ailelerin çocuklara davranışları ve sanki kendi evlerindeymiş gibi hissetmeleri okullarımız için çok önemlidir.


Konaklama seçiminde öğrencinin beklentileri ve kişisel özellikleri çok önemlidir. Big Apple konaklama seçimi konusunda okullarımız ile birlikte ailelere ve öğrencilerimize destek vermektedir.Bize Ulaşın
<