Öğrenci YorumlarıFurkan Mustafa Aksoy (Panama City Beach/Florida – 2014)

7/24 ulaşılabilir danışmanlık hizmeti ile Big Apple Company kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Ayrıca sektörde deneyimli ekip, tecrübelerini paylaşarak yaşamanız olası olan şeylere sizi hazırlıyor. Böylece vaat edilen ütopik bir dünyadan uyanıp yere çakılmıyorsunuz ve uçaktan indiğiniz andan itibaren Work and Travel’ın tadını çıkarmaya başlıyorsunuz Gülümseme


Cengizhan Türkistan (Destin/Florida- 2014)

Sektördeki en iyi sponsorlardan birine sahip olan Big Apple, öğrenciyi tanıyan, öğrencinin istekleri ile yapabilecekleri arasındaki dengeyi çok iyi şekilde kuran; böylece altından kalkamayacağınız işler seçmenizin (ya da şehir) önüne geçen, böylece yurt dışında geçireceğiniz sürenin en verimli şekilde geçmesini sağlamayı hedefleyen bir firma. Seçtiğiniz programın her sürecinde yanınızda yer alacaklarına emin olabilirsiniz Göz kırpma


Yağmur Şarkucu (Panama City Beach/Florida- 2013)

Work and Travel programına katılmak istiyorsanız Big Apple Company doğru adres. Tüm süreç boyunca sizinle ilgilenen tecrübeli ekip, yalnızca program kaydı ya da iş yönlendirmesi yapmakla kalmıyor; aynı zamanda sizin WaT koçluğunuzu da üstleniyor. Ülkeye alışma süreci, başvuruyu yapan öğrenciye uygun işler ve şehirler, 7/24 ulaşılabilecek bir danışmanlık hizmeti her Work and Travel öğrencisinin talep edeceği bir hizmet.

Teşekkürler Big Apple!


Tolga Kara (Miami/ Florida -2013)

Neler yapabileceğinizi sizden daha iyi bilen tecrübeli ekibi ile Big Apple Company, tüm Work and Travel sürecini öğrenci ile işbirliği içinde geçirir ve bilginiz dışında herhangi bir gelişme yaşanmaz. Amerika’ya vardığınızda orada kullanacağınız telefon hattınız aktif; sizi havaalanından karşılayacak servis hazırdır.

Doğru seçim: Big Apple Company! 


Özgür Can Özcanlı (Atlantic City/New Jersey- 2012)

Big Apple Company size duymak istediklerinizi değil programda karşılaşabileceğiniz şeyleri, olabildiğince detayla, anlatır. Böylece yabancı bir ülkeye alışma sürecinizi en az sancılı şekilde atlatmanıza yardımcı olur. Herhangi bir soru ya da sorununuz olduğunda istediğiniz gün ve saatte ulaşabileceğiniz bir danışmanlık hizmeti de sunar. Big Apple Company her zaman yanınızda olur! Kahkaha


Murat Yavuz Koparal (Miami/ Florida- 2012)

Neden Big Apple Company? Piyasada bulabileceğiniz en ucuz biletlerle uçup; Amerika’ya vardığınızda konaklama ve kullanacağınız hat hazırdır. Sizi havaalanından almaya gelen bir araç vardır. Ve en önemlisi 7/24 ulaşabileceğiniz bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 


Samet Korkmaz (Dallas/ Texas- 2012)

Big Apple Company’de kayıt olduğunuz günden Türkiye’ye döndüğünüz güne kadar 7/24 ulaşım sağlayabileceğiniz -hatta döndükten sonraki işlemlerinizle de (vergi iadesi gibi) ilgilenen tecrübeli bir ekip sizi karşılar. 


Burcu Yalçın(Panama City Beach/Florida – 2015)

Big apple company'de bütün sorularınıza ütopik değil net cevaplar alıyorsunuz ve Amerika’ya vardığınızda verilen cevapların vaad değil gerçekler olduğunu görüyorsunuz ama en önemlisi seyahatiniz süresince çok ihtiyacınız olmasa da, 7/24 danışmanlık hatları sayesinde kendinizi daha gitmeden güvende hissediyorsunuz. Work and travel başlı başına keyifli bir deneyim ama bu deneyimi verdikleri güven ile benim için çok daha keyifli hale getiren Big apple company ekibine çok teşekkür ederim.


Tülin Fuat (Panama City Beach/Florida- 2015)

Açıkçası bu seyahati gerçekleştirmeden önce kafamda birçok soru ve endişe vardı. Çevremde Work and travel’ a gidip ciddi sorunlar yaşayan arkadaşlarım olmuştu ama Amerika’ya gidip çalışmaya başladığımda rahatladım. Gitmeden önce bana verdikleri sim kartın vardığımda bukadar işime yarayağını hiç düşünmezdim. Endişemi, heves ve heyecana dönüştürüp seyahatimi güvenli kıldıkları için Big Apple Company’e teşekkür ediyorum.

Bize Ulaşın
<