Yaz Kampları8 - 17 Yaş Aralığındaki Gençlerimiz ve Miniklerimiz.

Yaz kamplarında Big Apple farkını hissedin.


  Haftada 20/25 ders yabancı dil eğitimi 24 saat dili yaşayarak ilerletme ayrıcalığı
  12 - 15 öğrenciden oluşan karma sınıflar
  Ders materyalleri
  Kurs sertifikası
  Sürekli uzman gözetimi
  24 saat acil durum desteği
  Havaalanı transferleri
  Geziler
  Günde üç öğün yemek 
  Aktiviteler

Gelin çocuğunuzun gelecek hedeflerini birlikte çizelim...

Türkiye resmi temsilcisi olduğumuz tüm yaz okullarımızın eğitim verdikleri ortamlar farklılık gösterebilmektedir. 

Okullarımızın bir çoğu yaptıkları çeşitli anlaşmalar kapsamında üniversitelerin veya özel kolejlerin kampüslerini kullanmaktadırlar. Tüm eğitim öğretim ve yabancı dil dersleri bu kampüslerde görülmekte tüm yemekler kampüslerdeki kafeteryalarda genellikle açık büfe olarak yenilmektedir. Öğrencilerimizin öğleden sonra aktivitelerinin pek çoğu da bu kampüslerde bulunan spor alanlarında gerçekleşmektedir.

Okullarımızın bir kısmı ise kendi binalarında eğitim vermekte ve öğrencilere bu binalarda sosyalleşme imkanı tanımaktadır. 

Amerika'da Yaz kampıİngilterede Yaz KampıMalta'da Yaz KampıAlmanya'da Yaz Kampı en çok tercih edilen kamp seçenekleridir. Amerika Yaz Kampıİngiltere Yaz Kampı ve Malta Yaz Kampında öğrenciler ingilizce öğrenmenin yanısıra güzel bir dostluk ortamı içirisinde de bulunacaklar.

Yaz Kamplarımız ve hizmet veren okullarımız hakkındaki bilgiyi Yaz Kampları menüsünde yer alan Ülkeler alt başlığından ulaşabilirsiniz.

Yaz okullarında iki tip konaklama mevcuttur. Bunlar; yurt ve aile yanı konaklama seçenekleridir.

Yurtlarda diğer ülkelerden kampa katılan öğrencilerle sosyalleşme imkanı bulunmaktadır. Yurtlar tabi yine okulun lokasyonuna göre değişmektedir. Örneğin bir üniversite kampüsü içerisinde bir okul seçildiyse yurtlar da genellikle o üniversitenin kampüsü içerisindeki yurtlarda olacaktır. Her okulumuzun yurt özellikleri birbirinden farklılık gösterilebilir. Kimisi özel banyolu olabilir kimisi en az 2 kişilik oda seçeneği sunabilir. Dolayısıyla ailelerimiz ve öğrencilerimiz istedikleri ortamı okullarımızın detaylarını inceleyerek yaratabilme şansına sahiptirler.

Aile yanında konaklama ise o ülke kültürünü anlama ve dil pratiği için oldukça iyi bir konaklama tipi olup, okullarımız öğrencilerin konaklayacağı aileleri de büyük bir özenle seçmektedir. Evlerin konumu öğrencilere sağladıkları imkan ve olanaklar evden okula ulaşım kolaylığı okullarımızın aile tespitleri için çok önemlidir. Ayrıca okul tarafından sürekli denetlenmekte olan ailelerin çocuklara davranışları ve sanki kendi evlerindeymiş gibi hissetmeleri okullarımız için çok önemlidir.

Konaklama seçiminde öğrencinin beklentileri ve kişisel özellikleri çok önemlidir. Big Apple konaklama seçimi konusunda okullarımız ile birlikte ailelere ve öğrencilerimize destek vermektedir.Bize Ulaşın
<