Cornerstone International Community College of CanadaCornerstone International Community College of Canada (Vancouver)

                                                    (CICCC)

 

Vancouver Şehri


Vancouver, Kanada’nın Britanya Kolombiyası Eyaletinde bulunmaktadır. Eyalet Kanada’nın batısında yer alır ve ülkenin diğer bölgelerine göre ılıman bir iklime sahiptir. Vancouver şehri ise ülkenin üçüncü büyük, batı bölgesinin ise en büyük şehridir. Birçok farklı etnik gruba ev sahipliği yapan şehir, adeta bir kültür mozaiğidir. Şehrin bu çok uluslu yapısı ziyaretçilere hem güvenli hem de keyifli bir yaşam alanı sunmaktadır.

 

 

Hem doğa harikası parkları, ormanları ve kayak merkezleriyle hem de hareketli gece hayatıyla ziyaretçilerine her anlamda doyum yaşatan şehir, gelişmiş ulaşım ağı ile de ucuz ve kolay ulaşım imkanı sunmaktadır. Bunlar dışında alışveriş tutkunları için birçok alışveriş merkezine ve dolayısıyla birçok dünya markasına da ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca festivalleriyle ünlü olan şehir, farklı ilgi alanlarına sahip ziyaretçilerin de kendileri için mutlaka bir şeyler bulmasına olanak sağlamaktadır. 

 

Hakkında


 

 

1980 yılında kurulan okul, mobil uygulama geliştirilmesinde, konaklama ve ağırlama sektöründe uzmanlaşmıştır.

 

 

Küçük sınıfları, profesyonel eğitimci kadrosu ve yılların deneyimiyle kısa sürede üst düzey eğitim vermeyi hedefleyen Cornerstone, esnek başlangıç tarihleri ve uygun fiyatlarıyla kariyerinde değişiklik yapmak isteyen veya Kanada’da kariyer sahibi olmak isteyen öğrencilere benzersiz fırsatlar sunmaktadır.

 

 

Çeyrek asırdan uzun süredir eğitim veren okulun siz değerli öğrencilerimize sunduğu imkanlardan bazıları:

 

    İleri seviyede hazırlanmış müfredatıyla öğrencilere kariyer seçimlerine uygun bilgi ve yetilerin en kısa sürede kazandırılması,

 

    Küçük sınıflarda sunulan eğitim ile öğrencilerle birebir ilgilenilmesi,

 

    Nerdeyse her ay başlayan programlar sayesinde öğrencilerin büyük problemlerinden biri olan zaman kaybından kurtarılması,

 

    Potansiyel öğrencilere kendilerine en uygun kariyer programını seçmede danışmanlık hizmeti sağlanması,

 

    Okulun Vancouver şehir merkezine yakınlığı ve dolayısı ile ulaşımın kolay olması,

 

    Akademik, sosyal ve kültürel aktiviteler sayesinde hem öğrencilerin eğitimlerine yeni bir boyut kazandırılması hem de sosyalleşmelerine yardımcı olunması.

 

 

Education Quality Assurance (EQA)


 

Cornstone International Community College of Canada, EQA onaylı bir okuldur. EQA Kanada British Columbia Eyaletinde bulunan lise sonrası alınan eğitimin kalite teminatını sağlayan kurumdur. 
Bize Ulaşın
<